[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Rozwiązanie dla skrzyżowania Malinowej i Aroniowej

Autor:

W marcu 2015r. na stronie http://www.gminarazem.pl/koncepcja-przebudowy-parkingow-i-skrzyzowania-ulic-malinowej-i-aroniowej-w-suchym-lesie/ przedstawiłam Państwu koncepcję budowy parkingów  i reorganizacji skrzyżowania Malinowej i Aroniowej w Suchym Lesie. Stała się ona punktem wyjścia dla drogowców przygotowujących ostateczny projekt. Powstały dwa warianty, które prezentuję poniżej. (Aby powiększyć proszę kliknąć w obrazek).

WARIANT I

wariant 1

WARIANT II

wariant 2

Wariant drugi zakłada dodatkowo budowę chodnika i wyznaczenie około 20 miejsc parkingowych wzdłuż ul. Malinowej. Ulica ta na odcinku od osiedla Poziomkowego do ul. Powstańców Wlkp. byłaby jednokierunkowa (tylko wyjazd z osiedla). Wjazd na osiedle byłby możliwy ul. Aroniową i Truskawkową. Odcinek ul. Aroniowej od Malinowej do Poziomkowej pozostanie dwukierunkowy. Priorytetem dla przyjętych rozwiązań była poprawa bezpieczeństwa pieszych i zwiększenie ilości miejsc parkingowych.

Zdaję sobie sprawę, że likwidacja wjazdu na osiedle Poziomkowe od strony ul. Powstańców Wlkp. może wzbudzić wątpliwości mieszkańców. Dlatego zależy mi na konsultacjach społecznych tych projektów.

Proszę o przesyłanie wszelkich uwag do 28 czerwca 2015r. na mój adres mailowy aga1targ@gmail.com lub głosy w dyskusjach na FB Gmina Razem oraz FB Zarządu Osiedla Suchy Las.

Lista Publikacji Suchy Las