[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Wiata ogrodowa w Złotnikach

Autor:

Sporo emocji, ale i obaw wzbudziła ostatnio „znowelizowana” uchwała określająca zasady finansowania zadań lokalnych realizowanych przez jednostki pomocnicze w naszej Gminie.

W ogrodzie przy ul. Żukowej w Złotnikach powstała długo oczekiwana wiata ogrodowa. Mieszkańcy zbiegali o tę inwestycję od kilku lat, składając co roku wnioski do budżetu Gminy. Wiata jest bardzo funkcjonalna, przestronna oraz gustowna. Będzie z pewnością służyła, nie tylko mieszkańcom Złotnik, ale również wszystkim mieszkańcom Gminy.

W ramach przeznaczonych na tę inwestycję środków wykonano również „pozbruk”, doprowadzono zasilanie elektryczne oraz urządzono nowe miejsce pod ognisko. Będą też nowe ławki oraz stoły ogrodowe. To wszystko dzięki zapobiegliwości referatu komunalnego!

Inwestycja ta jest modelowym przykładem współpracy jednostki pomocniczej Złotniki – Osiedle z wójtem Grzegorzem Wojterą. Jestem przekonany, że w ramach obowiązywania znowelizowanych zasad finansowania zadań lokalnych, przykładów tak dobrej współpracy będzie w naszej Gminie znacznie więcej.

Nie obawiajmy się zatem nieco bardziej obywatelskiego wymiaru przyszłorocznego budżetu!

Wiata ogrodowa w Złotnikach

20150617_153605[1]

20150617_153536[1]

20150617_153500[1]

Lista Publikacji Złotniki