[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (lipiec 2018).

Autor:

W lipcu Komisja odbyła jedno objazdowe spotkanie, które dotyczyło wizytacji półkolonii na terenie gminy. Spotkanie rozpoczęliśmy od rozmowy z p. dyr. Sylwią Nowak – Kabacińską o sprawach bieżących i o nowych wyzwaniach, które czeka Ośrodek Pomocy Społecznej w związku z programem 300+ na dzień 24.07.2018 r. W związku z tym programem wpłynęło już 699 wniosków, a wydanych decyzji było 689. Program 500+ to 244 wnioski, gdzie wydano 221 decyzji.

Następnie Komisja udała się do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchym Lesie i w Złotnikach Wsi, gdzie były zorganizowane kolonie letnie. Dzieci miło spędzają czas pod fachowym okiem 7 kierowników i 29 wychowawców. Statystyki przedstawiają się następująco: SP nr 1 w Suchym Lesie – 37 dzieci, SP nr 2  w Suchym Lesie – 142, Golęczewo – 48, Chludowo – 43, Złotkowo – 52, Złotniki Wieś – 24.

Lista Publikacji Suchy Las