[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Wybory samorządowe 2014

Autor:

Szanowni Państwo,

12 września przedstawiliśmy komitety wyborcze w Suchym Lesie. Jak widać z zestawienia, Stowarzyszenie wystawi kandydatów (we wszystkich okręgach!) w najbliższych wyborach samorządowych 16 listopada 2014 r.

Mamy bowiem świadomość, że upublicznianie, nagłaśnianie i wnioskowanie w poszczególnych sprawach to tylko jedna z metod wprowadzania pozytywnych zmian w gminie. Nowe pomysły i świeże spojrzenie wprowadzać można przede wszystkim posiadając realny wpływ na decyzje takich organów jak rada gminy czy wójt. Stąd potrzeba aktywnej postawy w najbliższych wyborach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze stroną Komitetu Wyborczego Wyborców Gmina Razem pod adresem www.kww-gminarazem.pl (patrz też: zakładka Wybory na www.gminarazem.pl).

Dowiedzą się tam Państwo kim jesteśmy i na czym polega nasz pomysł na gminę.

Na początek 28 pomysłów na zmiany, a już niebawem sylwetki i programy każdego z kandydatów do rady gminy.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w wyborach samorządowych!