Organizacja ruchu – szczere chęci czy przedwyborczy zabieg?

Szanowni Państwo,

informujemy o spotkaniu organizowanym przez Wójta Gminy Suchy Las w sprawie zmian w organizacji ruchu. Spotkanie odbędzie się 15 października 2014 r. w Centrum Kultury o godz. 18.00.

Przez ostatnie kadencje gmina nie zorganizowała ruchu drogowego w sposób kompleksowy i odpowiadający wymogom czasu. Skutki na dziś: progi zwalniające ustawiane niezgodnie z prawem, korki, objeżdżanie Obornickiej osiedlowymi uliczkami i tym podobne.

Cieszymy się zatem, że do takiego spotkania dojdzie i mamy nadzieję, że nie jest to tylko przedwyborczy zabieg. Wierzymy, że dzięki Państwa głosom i naszym artykułom doprowadzimy do pozytywnych zmian. Będziemy dalej nagłaśniać te tematy, bo póki co sytuacja wygląda tak…

sucholeska(22 września 2014 – skrzyżowanie Sucholeskiej z Powstańców Wielkopolskich – korek prawie od Galerii Sucholeskiej)