[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Pomóż CARITAS wesprzeć ubogich, a przy okazji – posprzątaj!

Autor:

W tym tygodniu w Suchym Lesie CARITAS Poznańska za pośrednictwem Parafialnego Zespołu Caritas chce wesprzeć ubogich organizując dwie akcje:

PRZEKAŻ CIEPŁO

Akcja, w ramach której Caritas wspiera osoby mające problem z ogrzaniem swoich mieszkań lub opłaceniem rachunków za energię elektryczną. Akcja polega na zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, czyli wszystkich popsutych, od dawna  nieużywanych, już niepotrzebnych urządzeń, działających kiedyś na prąd lub na baterie. Można oddać na przykład zepsute komputery, zabawki i gadżety elektroniczne, stare pralki, lodówki, a także zużyte świetlówki.
W sucholeskiej Parafii wszystkie elektrośmieci będzie można oddać w najbliższym tygodniu we wtorek i środę (7 i 8 października 2014r.) od godz. 1500 do 1700 za Domem Parafialnym.

POZYSKIWANIE ŚRODKÓW DLA POTRZEBUJĄCYCH
Z WYKORZYSTANIEM INTERNETU

W ramach tej akcji są zbierane przedmioty codziennego użytku, niezniszczone, które mogą być ponownie wykorzystane. Mogą to być na przykad  nietrafione prezenty, książki, płyty, artykuły gospodarstwa domowego itp. Następnie będą one wystawione i licytowane na platformie charytatywnej <allegro> w ramach aukcji Caritas.
Powyższe rzeczy można przekazywać w pomieszczeniu CARITAS w Domu Parafialnym (wejście od tyłu) we wtorek 7 października 2014r. w godzinach od. 1800 do 2000 oraz w sobotę  11 października 2014r. w godzinach od 1000 do 1200.

Źródło informacji:
http://www.parafiasuchylas.pl/pl/ogloszenia_parafialne_suchy_las/ogloszenia_parafialne_suchy_las.html