[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Konkurs grantowy – Tu mieszkam, tu zmieniam

Autor:

Rzadko się zdarza, że firmy komercyjne proponują ciekawe programy wsparcia dla ludzi aktywnych w wymiarze lokalnej działalności. Jeśli zatem masz dobry pomysł, a może chcesz coś zmienić lub poprawić, ewentualnie zorganizować? Teraz możesz działać. Bank Zachodni WBK pisze na stronie internetowej, że:

„najważniejszy jest pomysł, my pomożemy go zrealizować. Rozejrzyj się wokół siebie, obserwuj, poczuj się odpowiedzialny za wspólne dobro – za swoje osiedle, wieś, park, plac zabaw, szkołę, za przestrzeń, w której żyjesz… Może być jeszcze lepiej, ładniej, ciekawiej!”

Szczegóły:

http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/zasady.html