[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Komunalna i Ochrony Środowiska (sierpień 2018)

Autor:

KKiOŚ w sierpniu obradowała dwukrotnie. 21 sierpnia odbyło się posiedzenie wyjazdowe w Złotnikach Osiedlu. Podczas posiedzenia radni, przy udziale mieszkańców, rozmawiali z przedstawicielami firmy Bioten, którzy planują zlokalizować swoją działalność przy węźle drogowym w Złotkowie. Firma będzie zajmować się chemiczną obróbką odpadów glicerynowych. Inwestycja ta wzbudziła sprzeciw okolicznych mieszkańców. Po zakończeniu dyskusji przy jednym głosie wstrzymującym się (Paweł Tyrka) radni negatywnie zaopiniowali projekt firmy Bioten.

Następnie sołtys Złotkowa i przewodniczący osiedla Złotniki-Osiedle zapoznali radnych z bieżącymi problemami obu miejscowości.

29 sierpnia KKiOŚ spotkała się z przedstawicielami Zakładu Zagospodarowania Odpadów. Rozmowa dotyczyła prowadzonej obecnie rekultywacji składowiska odpadów, problemu odorów i planów rozwojowych ZZO. Ponadto radni opiniowali projekty dziewięciu uchwał.

Lista Publikacji Ogólnogminnych