[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Uroczystości w Łagiewnikach – 1 września 2015 r.

Autor:

W 76. rocznicę wybuchu II wojny światowej przed pomnikiem ofiar faszyzmu w Łagiewnikach członkowie stowarzyszenia Gmina Razem oddali hołd tym, którzy w imię wartości, które wyznawali stracili życie. Oficjalna delegacja naszego stowarzyszenia: wiceprezes Przemysław Francuz, Agnieszka Targońska oraz Krzysztof Pilas złożyła  wiązankę kwiatów https://www.facebook.com/sucholeski/photos/pb.161637054016791.-2207520000.1441226006./472324706281356/?type=3&theater

flaga

Radę Gminy Suchy Las reprezentowali wiceprzewodniczący Rady – Zbigniew Hącia (klub Gmina Razem), Michał Przybylski (klub Gmina Razem) oraz Jarosław Ankiewicz (klub Nowoczesna Gmina).  Obecni na uroczystości byli również inni członkowie naszego stowarzyszenia z prezesem Michałem Dziedzicem włącznie. Uczestnicy uroczystości mogli obejrzeć niezwykle profesjonalnie przygotowane okolicznościowe widowisko plenerowe upamiętniające pierwsze godziny wojny. Piękna i podniosła uroczystość, która co roku gromadzi licznie naszych mieszkańców – organizatorom słowa uznania i podziękowania!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji Sucholeskiego Magazynu Mieszkańców Gminy: https://www.facebook.com/sucholeski?sk=photos

 

Lista Publikacji Ogólnogminnych