[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (wrzesień 2017)

Autor:

Komisja Społeczna na posiedzeniu 11.09 br. sformułowała wnioski do budżetu gminy na 2018 r. Po dość długiej dyskusji przedłożono wójtowi 20 propozycji. Wśród nich znalazły się miedzy innymi:

  • poczynienie starań w celu pozyskania gruntu pod cmentarz dla Suchego Lasu, Złotnik-Osiedla i Osiedla Grzybowego;
  • wykonanie niezbędnych prac odwadniających budynek szkoły w Chludowie i budynek biblioteki wraz z utwardzeniem dziedzińca;
  • budowa boiska w Biedrusku przy ulicy Wolności działka 56/2;
  • budowa chodnika – ul. Stara Droga (rejon ulic Sadowa i Akacjowa w Suchym Lesie);
  • ogrodzenie boiska sportowego w Złotkowie od strony lasu oraz dofinansowanie prac remontowych w chludowskiej podstawówce.

Komisja zaproponowała też utwardzenie terenu przy szatni i przy boisku sportowym w Golęczewie oraz dofinansowanie wyjazdów sportowych dla stowarzyszeń sportowych: Suchary Suchy Las oraz Red Boxu w ramach wymiany z gminą Tamasi – Węgry.

Komisja zwróciła też uwagę na konieczność podwyżki uposażeń dla pracowników administracyjno – obsługowych w gminnych placówkach oświatowych.

Lista Publikacji Ogólnogminnych