[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (kwiecień 2015)

Autor:

Komisja Rewizyjna obradowała 22 kwietnia br. Na posiedzeniu omówiono przede wszystkim podział prac związany z zadaniami dotyczącymi konieczności zaopiniowania wykonania budżetu Gminy Suchy Las za 2014 r. Ustalono, że podział zadań pomiędzy członków Komisji będzie następujący: Jarosław Ankiewicz i Maciej Jankowiak (dochody budżetowe), Włodzimierz Majewski i Michał Przybylski (wydatki budżetowe), Grzegorz Łukszo – sprawy pozostałe (zarządzenia wójta i uchwały Rady Gminy zmieniające budżet).

Ustalono, że na kolejne posiedzenie poszczególne osoby w zakresie swoich zadań, przygotują informacje, które ewentualnie mogłyby się stać przedmiotem dalszej analizy Komisji Rewizyjnej. Przedyskutowano też sposób formułowania nazwy poszczególnych zadań, które często nie są adekwatne do zakresu prac, które się w ramach tych zadań wykonuje. Na dzień posiedzenia Komisji nie wpłynęła żadna sprawa, która powinna stać się przedmiotem pracy Komisji.

Lista Publikacji Ogólnogminnych