[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna – pierwsze posiedzenie

Autor:

Pierwsze posiedzenie Komisji Rewizyjnej odbyło się 25 lutego br. Członkami Komisji, oprócz przewodniczącego Grzegorza Łukszo są: Michał Przybylski, Włodzimierz Majewski, Jarosław Ankiewicz oraz Maciej Jankowiak. Wiceprzewodniczącym komisji wybrano radnego Michała Przybylskiego.

Podczas posiedzenia przedyskutowano oraz przyjęto plan pracy komisji w 2015 r. , który dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Gminy http://bip.suchylas.pl/bip/2984/122.html . Przedyskutowano pracę Komisji Rewizyjnej poprzedniej Kadencji Rady Gminy Suchy Las i omówiono najważniejsze problemy, które wynikały z jej bieżącej pracy. Zwrócono uwagę na sposób rozpatrywania skarg i omówiono najczęściej pojawiające się problemy.

Przedyskutowano również kwestię ewentualnego przekazywania niektórych skarg innym komisjom stałym, argumentując to większymi kompetencjami merytorycznymi radnych innych komisji w odniesieniu do niektórych spraw. Podczas dyskusji dominował pogląd konieczności ścisłej współpracy Komisji Rewizyjnej z innymi komisjami stałymi Rady Gminy.

Lista Publikacji Ogólnogminnych