[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (lipiec 2018).

Autor:

Komisja obradowała 12 lipca br. Analizowano sprawy proceduralne, związane ze skargą na wójta. Kontynuowano też kontrolę wójta w zakresie nadzoru nad gminną spółką GCI. Wystąpiono do spółki o dokumenty dotyczące budowy monitoringu, w szczególności w zakresie przeniesienia serwera gminnego z ul. Bogusławskiego 17 na ulice Obornicką 149 za kwotę ponad 300.000 zł (zakres prac, umowa, odbiór techniczny, faktury itp). Dotychczasowe próby zdobycia informacji napotykają na spore trudności, np. spis faktur przedstawionych przez spółkę nie zawierał informacji, za co były wystawione.

W związku z kończącą się kadencją, wystąpiono do wójta z wnioskiem o przedstawienie informacji dotyczących realizacji zaleceń z dotychczasowych kontroli przeprowadzonych przez Komisję.

Lista Publikacji Ogólnogminnych