[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (listopad 2016)

Autor:

Komisja Społeczna w listopadzie miała jedno posiedzenie, na którym opiniowano projekt budżetu na 2017 rok w następujących działach: oświata, kultura, sport i sprawy społeczne. Komisja przed podjęciem decyzji wysłuchała opinii dyrektorów gminnych jednostek organizacyjnych. W posiedzeniu Komisji brali również udział zastępca wójta p. Marcin Buliński oraz p. Wioletta Pałącarz – kierownik Referatu Oświaty i Sportu Urzędu Gminy. W toku dyskusji dyrektorzy szkół akcentowali, że zaplanowane środki w budżecie mogą okazać się w skali całego roku niewystarczające w stosunku do złożonych planów finansowych . Nie złożono jednak żadnych wniosków budżetowych.

Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną reprezentowała pełniąca obowiązki dyrektora p. M. Strebejko-Komarowska, która złożyła wniosek o zwiększenie planu finansowego o kwotę 200.000 zł, co pozwoli utrzymać dotychczasowy poziom funkcjonowania instytucji. Komisja jednogłośnie poparła wniosek i cały projekt budżetu na 2017 r.

Lista Publikacji Ogólnogminnych