Północno-wschodnia obwodnica Poznania

Kancelaria Prawna GWP reprezentująca stowarzyszenie GMINA RAZEM informuje, że termin wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przez RDOŚ dla przedsięwzięcia polegającego na budowie Północno-Wschodniej Obwodnicy Aglomeracji Poznańskiej na parametrach drogi klasy GP, na odcinku Złotkowo-Suchy Las-Owińska-Uzarzewo – droga ekspresowa S5, został przedłużony najpierw do 20 kwietnia 2018 roku, a później do dnia 20 czerwca 2018 roku.

Kancelaria informuje ponadto, że zgodnie z informacją uzyskaną od pracownika RDOŚ, obecnie trwa merytoryczna analiza sprawy. W związku z czym ww. termin załatwienia sprawy może ulec ponownemu przedłużeniu. Niezależnie od powyższego, o dalszym ustaleniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

(-) Grzegorz Słowiński – przewodniczący Zarządu Osiedla Złotniki – Osiedle
(-) Michał Przybylski – radny Gminy Suchy Las