[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja społeczna (wrzesień 2015)

Autor:

Zespół w sprawie opiniowania kandydatów na ławników zakończył pracę i przedstawił Radzie Gminy kandydatury na ławników do Sądów Powszechnych. Kandydaci spełnili wszelkie wymagania formalne. Wybrano: p. Eugenię Teresę Szelc , p. Ewę Bosiacką oraz p. Ewę Mariannę Dłubak. Cała komisja serdecznie dziękuje wszystkim za współpracę.

W miesiącu wrześniu Komisja społeczna spotkała się na jednym posiedzeniu, gdzie opracowano i przedłożono wójtowi wnioski do budżetu gminy na 2016 rok.

Lista Publikacji Ogólnogminnych