[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (kwiecień 2018)

Autor:

Podczas posiedzenia Komisji Rewizyjnej – 4 kwietnia br. przygotowano szczegółowy plan pracy w zakresie sformułowania wniosku absolutoryjnego. Dodatkowo Komisja analizowała przebieg dotychczasowej kontroli spółki gminnej GCI.

18 kwietnia Komisja analizowała część dochodową, a 24 kwietnia część wydatkową budżetu. Kontrola wykonania budżetu będzie kontynuowana na następnych majowych posiedzeniach m.in. z udziałem Wójta oraz p. Skarbnik.

Celem działań Komisji jest sformułowanie wniosku w sprawie absolutorium dla wójta w zakresie wykonania budżetu za rok 2017.

Lista Publikacji Ogólnogminnych