[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego (lipiec 2015)

Autor:

W lipcu br. Komisja nie obradowała. Zarząd Osiedla Grzybowego skierował do Wójta pismo w sprawie przebudowy skrzyżowania Nektarowa/ Obornicka. Pismo zostało odczytane przez przewodniczącą Rady Małgorzatę Salwę-Haibach podczas czerwcowej sesji. Jest nadzieja, że skrzyżowanie zostanie zmodernizowane. Mamy już nawet projekt, który zakłada bezpieczny lewoskręt ze światłami, a ulica Nektarowa ma być wyniesiona dla poprawy bezpieczeństwa. Budowa tego skrzyżowania jest istotnym elementem uspokojenia ruchu na całym Osiedlu Grzybowym, zwłaszcza na ulicy Sosnowej.

naktarowa_obornicka

Lista Publikacji Ogólnogminnych