[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Personalne rozterki radnych

Autor:

Narastają nieporozumienia pomiędzy wójtem Grzegorzem Wojterą a przewodniczącą Rady Gminy Suchy Las Anną Ankiewicz. Troje radnych z zachodniej części Suchego Lasu: Maciej Jankowiak, Wiesława Prycińska oraz Robert Rozwadowski, zapewne w ścisłym porozumieniu z wójtem, opuściło kontrolowany przez Annę Ankiewicz klub radnych GMINA DLA CIEBIE i założyli klub odrębny o nazwie MIEJSCOWA GRUPA RADNYCH. Wcześniej z klubem Anny Ankiewicz pożegnała się radna Joanna Radzięda.

Po stronie Anny Ankiewicz jednoznacznie opowiedzieli się radni zrzeszeni w Klubie Radnych Niezależnych formalizując i zacieśniając funkcjonującą od początku kadencji nieformalną koalicję.

Dystans wobec tych przetasowań zachowują radni klubu Inicjatywa Mieszkańców Gmina Razem, którzy deklarują wsparcie dla wszystkich rozsądnych inicjatyw bez względu na ich autorstwo.

Obecnie pejzaż polityczny w Radzie Gminy Suchy Las przedstawia się następująco:

2020_harce_radnych

Lista Publikacji Ogólnogminnych