[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (grudzień 2017)

Autor:

Podczas posiedzenia  4 grudnia br. zajmowaliśmy się  sformułowaniem uzasadnienia do skargi na działalność wójta oraz planem pracy na 2018 r., w którym uwzględniono między innymi: kontrolę wójta w zakresie nadzoru właścicielskiego nad spółkami: LARG Sp. z o.o., GCI Sp. z o.o. oraz ZGK Sp. z o.o., analizę wykonania budżetu w roku 2017 i sporządzenie wniosku absolutoryjnego, kontrolę realizacji wystąpień pokontrolnych, analizę informacji o wykonaniu budżetu za I półrocze 2018 r. oraz kontrolę świetlic wiejskich oraz domu osiedlowego.

Pod koniec posiedzenia poruszyliśmy kilka spraw bieżących.

Lista Publikacji Ogólnogminnych