[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (kwiecień 2016)

Autor:

W kwietniu Komisja zajmowała się skargą na działania wójta Gminy. Wyjaśniania w tej sprawie składał Komendant Straży Gminnej.

Omówiono też protokoły pokontrolne z przeprowadzonych kontroli inwestycji zrealizowanych w Biedrusku – chodnik wzdłuż ul. 7 Pułku Strzelców Konnych oraz remont nawierzchni ulicy Zjednoczenia. Wskazano też, że sporym ułatwieniem dla mieszkańców oraz dla pracowników Urzędu byłoby publikowanie harmonogramu prac inwestycyjnych w Internecie. Upublicznienie harmonogramu wpłynęłoby na świadomość mieszkańców odnośnie realizowanych inwestycji oraz zmniejszyłoby liczbę pytań kierowanych do pracowników Urzędu.

Wskazywano też na problemem niewystarczającej liczby pracowników w Referacie Budowlano-Inwestycyjnym. Istotną wadą przy realizacji inwestycji związanej z remontem nawierzchni na ulicy Zjednoczenia w Biedrusku był brak skutecznego i ciągłego nadzoru nad inwestycją, zastosowanie błędnego oznakowania oraz opuszczenie na dłuższy czas przez wykonawcę placu budowy.

Lista Publikacji Ogólnogminnych