[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (marzec 2018)

Autor:

Komisja w  marcu br. roku obradowała na dwóch posiedzeniach: 1.03 i 28.03. Przedmiotem obrad 1 marca była przede wszystkim skarga na działalność Wójta Gminy Suchy Las. Tym razem wnieśli ją mieszkańcy Złotnik zarzucając organowi wykonawczemu szereg niedociągnięć. W dalszej części posiedzenia Komisja zajęła się wnioskami pokontrolnymi z kontroli szkoły przy ul. Konwaliowej.

Na kolejnym posiedzeniu 28 marca Komisja zajęła ponownie skargą – tym razem wysłuchana została druga ze stron konfliktu. Dodatkowo w posiedzeniu uczestniczył Kierownik Referatu Informacji Przestrzennej i Architektury, który wyjaśnił wiele kwestii dotyczących tej sprawy. Podczas posiedzenia sformułowano również protokół pokontrolny z kontroli szkoły przy ulicy Konwaliowej, który został (wraz w ze zdaniem odrębnym J. Ankiewicza oraz M. Jankowiaka) przyjęty jednogłośnie.

Lista Publikacji Ogólnogminnych