[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Uroczystość patriotyczna w Golęczewie

Autor:

Mieszkańcy Naszej Gminy, jak co roku w Narodowe Święto Niepodległości – 11 Listopada  spotkali się przy figurze Najświętszej Maryi Panny w Golęczewie. Po okolicznych przemówieniach oraz części artystycznej przybyłe delegacje złożyły okolicznościowe wiązanki kwiatów.

2016_goleczewo_2

Fot. Maciej Łuczkowski

Spośród członków naszego stowarzyszenia na uroczystości obecni byli: przewodniczący Rady Gminy Zbigniew Hącia, szef klubu radnych Gmina Razem – Michał Przybylski, przewodniczący Zarządu Osiedla Złotniki – Osiedle – Grzegorz Słowiński, a także przewodniczący Gminnego Związku Kółek i Organizacji Rolniczych w Suchym Lesie Józef Śpiewak.

2016_goleczewo

Fot. Maciej Łuczkowski

Lista Publikacji Ogólnogminnych