[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego (maj 2018)

Autor:

Podczas majowego posiedzenia Komisji głównym tematem było przygotowanie kontroli otoczenia jednostek oświatowych naszej gminy. Komisja wspólnie z pracownikiem Referatu Komunalnego p. Józefem Klimczewskim, dokonała wstępnej analizy i ustaliła obszary działań poszczególnych członków Komisji. Na kolejnym posiedzeniu ustalone zostaną terminy przeglądów w terenie.

Przeanalizowaliśmy też korespondencję dotyczącą, między innymi, rozkładu jazdy oraz likwidacji sprzedaży biletów w autobusach ZKP, raportu Policji za kwiecień oraz zmodyfikowanej umowy z łowczym gminnym. Zostało też odczytane pismo  związane z  interwencją Straży Gminnej dotyczącej kota po wypadku, w którym poinformowano nas o nieprofesjonalnym i nieeleganckim potraktowaniu osoby opiekującej się poszkodowanym kotem przez gminnych strażników. Sprawa będzie dalej wyjaśniana.

Poruszyliśmy też tematy związane z dewastacją przystanków autobusowych oraz stanowisk dla rowerów, likwidacji możliwości sprzedaży biletów w autobusach przez spółkę gminną ZKP oraz organizacji kolejnego posiedzenia Komisji dotyczącego rozkładu jazdy i tras przejazdu transportu zbiorowego spółki ZKP Suchy Las z udziałem przedstawiciela ZTM Poznań.

Lista Publikacji Ogólnogminnych