[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (marzec 2018)

Autor:

W marcu Komisja nie obradowała, jednak członkowie opiniowali projekty uchwał na najbliższą sesję. Pozytywnie zaopiniowano projekt uchwały w sprawie powołania zespołu opiniującego kandydatów na ławników oraz dwa oświadczenia: w sprawie ustanowienia w gminie Suchy Las kwietnia miesiącem Wojciecha Bogusławskiego oraz sierpnia miesiącem Romana Dmowskiego.

Lista Publikacji Ogólnogminnych