[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (styczeń 2017)

Autor:

W styczniu Komisja Społeczna spotkała się z członkami zespołu, który opracowuje Gminny Program Rewitalizacji Gminy Suchy Las. W posiedzeniu uczestniczyły osoby, które będą pracować nad tym dokumentem – pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej: z-ca Dyrektora K. Dzioch, M. Oszkiewicz, M. Popłońska-Kowalska oraz R. Dobrzyńska. Program ma na celu przede wszystkim otwarcie możliwości pozyskania środków z Unii Europejskiej, które zostaną przeznaczone na rewitalizację Gminy. Wybrano z terenu Gminy obszary „zdegradowane”, które będą poddane wg określonej metodologii rewitalizacji. Cały program w lutym i w marcu br. będzie konsultowany z mieszkańcami Chludowa, Biedruska, Suchego Lasu oraz Złotnik Osiedla.

Na opracowanie programu dostaliśmy dotację od Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Udział gminy to tylko 10% całkowitych kosztów przygotowania programu. W związku z powyższym, na terenie gminy odbędą się konsultacje społeczne i pojawią się ankieterzy. Termin opracowania programu – do połowy 2017 r.

Lista Publikacji Ogólnogminnych