[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (sierpień 2017)

Autor:

Komisja w lipcu i sierpniu nie pracowała. W drugim półroczu prace będą zintensyfikowane. Zostanie dokończona kontrola szkoły przy ul. Konwaliowej w zakresie celowości  oraz lokalizacji tej inwestycji. Zostaną przeprowadzone kontrole Wójta Gminy Suchy Las w zakresie nadzoru właścicielskiego nad spółkami gminnymi: GCI Sp. z .o.o. oraz nad spółką LARG Sp. z o.o. Przeanalizowana zostanie też informacja o wykonaniu budżetu za I półrocze 2016 r. Komisja na bieżąco rozpatrywać będzie skargi na działanie wójta.

Lista Publikacji Ogólnogminnych