I Sesja Rady Gminy Suchy Las VII Kadencji

Podczas I Sesji Rady Gminy Suchy Las VII Kadencji wybrano władze Rady Gminy. Na wniosek Michała Przybylskiego – przewodniczącego Klubu Radnych Gmina Razem przewodniczącą Rady Gminy została wybrana p. Małgorzata Salwa-Haibach, natomiast wiceprzewodniczącym p. Zbigniew Hącia.

Skład Rady Gminy Suchy Las:

1. Salwa-Haibach Małgorzata – PRZEWODNICZĄCA RADY GMINY SUCHY LAS (Inicjatywa Mieszkańców)
  2. Hącia Zbigniew – WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY SUCHY LAS
    (Gmina Razem)
  3. Ankiewicz Jarosław (Zgoda i Rozwój)
  4. Ćwiertnia Urszula (Zgoda i Rozwój)
  5. Jankowiak Maciej (Zgoda i Rozwój)
  6. Korytowski Wojciech (Zgoda i Rozwój)
  7. Łukszo Grzegorz (Gmina Razem)
  8. Majewski Włodzimierz (Inicjatywa Mieszkańców)
  9. Matysiak Dariusz (Gmina Razem)
  10. Pilas Krzysztof (Gmina Razem)