[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

I Sesja Rady Gminy Suchy Las VII Kadencji

Autor:

Podczas I Sesji Rady Gminy Suchy Las VII Kadencji wybrano władze Rady Gminy. Na wniosek Michała Przybylskiego – przewodniczącego Klubu Radnych Gmina Razem przewodniczącą Rady Gminy została wybrana p. Małgorzata Salwa-Haibach, natomiast wiceprzewodniczącym p. Zbigniew Hącia.

Skład Rady Gminy Suchy Las:

 1. Salwa-Haibach Małgorzata – PRZEWODNICZĄCA RADY GMINY SUCHY LAS (Inicjatywa Mieszkańców)
 2. Hącia Zbigniew – WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY SUCHY LAS
  (Gmina Razem)
 3. Ankiewicz Jarosław (Zgoda i Rozwój)
 4. Ćwiertnia Urszula (Zgoda i Rozwój)
 5. Jankowiak Maciej (Zgoda i Rozwój)
 6. Korytowski Wojciech (Zgoda i Rozwój)
 7. Łukszo Grzegorz (Gmina Razem)
 8. Majewski Włodzimierz (Inicjatywa Mieszkańców)
 9. Matysiak Dariusz (Gmina Razem)
 10. Pilas Krzysztof (Gmina Razem)
 11. Przybylski Michał (Gmina Razem)
 12. Rewers Grzegorz (Zgoda i Rozwój)
 13. Targońska Agnieszka (Gmina Razem)
 14. Tasarz Ryszard (Zgoda i Rozwój)
 15. Tyrka Paweł

 

Nowa_RG

Lista Publikacji Ogólnogminnych