[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Poznańscy radni na terenie składowiska odpadów w Suchym Lesie

Autor:

We wtorek 9 marca 2016 r. na terenie składowiska odpadów w Suchym Lesie odbyło się posiedzenie wyjazdowe Komisji Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej Rady Miasta Poznania.  Radni zapoznali się z funkcjonowaniem wysypiska. Wysłuchali też opinii Zarządu Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. i przybyłych gości.

Okazją do kuluarowych rozmów stał się spacer po terenie składowiska i zwiedzanie biokompostowni.  Radę Gminy Suchy Las oraz stowarzyszenie Gmina Razem reprezentowała, niżej podpisana – Agnieszka Targońska, której udało się porozmawiać m.in. z radną Haliną Owsianą, Panią Sekretarz Rady Miasta oraz członkiem zarządu spółki p. Robertem Madzińskim.

Relację z tego wydarzenia  można przeczytać  na http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,19743460,tu-smierdzi-caly-czas-radni-wachali-wysypisko.html

komisja miejska 2bkomisja miejska a

Lista Publikacji Ogólnogminnych