[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Startowe w VI Sucholeskim biegu „Dycha Fightera” – to nie problem!

Autor:

Jesteś uczniem lub studentem mieszkającym na terenie gminy Suchy Las i chciałbyś wystartować w VI Sucholeskim biegu „Dycha Fightera” , a ostatnio krucho u Ciebie z kasą. Nie przejmuj się – 10 pierwszym, którzy prześlą nam mailem scan/ fotkę zgłoszenia zwrócimy 100% startowego. W wiadomości musi być numer telefonu kontaktowego. Mail: kontakt@gminarazem.pl.

Biegniemy dla 10-letniego Olka, chorego na glejaka wielopostaciowego 4.stopnia złośliwości. Wspierajmy go biegiem!

Lista Publikacji Ogólnogminnych