[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

III Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Suchy Las w Piłce Nożnej

Autor:

W ostatnią sobotę września br. odbyły się, zorganizowane przez Zarząd Osiedla Grzybowego III Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Suchy Las w Piłce Nożnej. Ta cykliczna impreza zdobyła sobie uznanie wśród najmłodszych entuzjastów piłki nożnej.

Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia był radny Włodzimierz Majewski. Mecze były zacięte i pełne emocji. Młodzi zawodnicy utalentowani i zaangażowani. To wszystko każe nam spokojnie patrzeć w przyszłość piłki nożnej w Gminie Suchy Las.

20160925_122805[1]

Z naszego stowarzyszenia mecze obserwował radny Michał Przybylski

20160925_123232[1]

Lista Publikacji Ogólnogminnych