[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (marzec 2017)

Autor:

W marcu Komisja nie obradowała. Obecnie prace komisji koncentrują się na zakończeniu kontroli Referatu Promocji w tym Gazety Sucholeskiej, kontroli budowy szkoły przy ul. Konwaliowej oraz analizie wykonania budżetu za 2016 r.  celem przygotowania wniosku o udzielenie lub nieudzielenie absolutorium wójtowi.

W odniesieniu do kontroli Referatu Promocji nastąpił impas, ponieważ kierownik Referatu Paweł Andrzejewski odmówił podpisania jednogłośnie przyjętego protokołu pokontrolnego, gdyż nie zgadza się z wypowiedziami red. Tomasza Mańkowskiego na temat jego osoby. Sprawa trafiła najpierw do Zespołu Radców Prawnych, a dalej do wójta. Czekamy na rozstrzygnięcia.

Kontrola szkoły przy ul. Konwaliowej wejdzie w drugi etap, czyli analizę trafności wyboru sposobu finansowania przedsięwzięcia.

Lista Publikacji Ogólnogminnych