[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (luty 2017)

Autor:

Komisja Rewizyjna obradowała 13 lutego br. Podczas posiedzenia przyjęto protokół pokontrolny w zakresie przeprowadzonej kontroli Referatu Promocji, który został przyjęty jednogłośnie. Sformułowano również wystąpienie pokontrolne w zakresie remontu placówek oświatowych w 2015 roku, w którym zawarto między innymi zalecenia co do sposobu procedowania postępowań przetargowych.

Komisja sformułowała także uzasadnienie do projektu uchwały uznającej za bezzasadną skargę na  działalność Wójta jednej z mieszkanek naszej gminy.

Lista Publikacji Ogólnogminnych