[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Komunalna i Ochrony Środowiska (sierpień 2017)

Autor:

Radni Komisji Komunalnej i Ochrony Środowiska w sierpniu obradowali dwukrotnie. 23.08.2017 r. wraz z członkami Komisji Społecznej wysłuchali mieszkańców, którzy przedstawili problemy związane z funkcjonowaniem cmentarza w Biedrusku. 29 sierpnia, na skutek licznych zgłoszeń sołtysów, przewodniczących osiedli i mieszkańców, radni zajęli się  kwestią pielęgnacji zieleni na terenach komunalnych. Rozmawiano przede wszystkim o częstotliwości i jakości koszenia trawy i odchwaszczania oraz kwestii zarastania chodników. Padły różne propozycje rozwiązania tej kwestii, np. zlecenie części zadań firmom zewnętrznym. Dyskusja na ten temat była kontynuowana podczas sierpniowej sesji Rady Gminy. Ponadto radni opiniowali projekty trzech uchwał.

Lista Publikacji Ogólnogminnych