[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (październik 2015)

Autor:

W październiku br. Komisja zajmowała się głównie rozpatrywaniem dwóch skarg na działalność wójta oraz kontrolą w zakresie  zwiększenia efektywności wydatkowania środków przyznanych dla organizacji pozarządowych prowadzących działalność pożytku publicznego z budżetu Gminy Suchy Las. Po zakończeniu kontroli Komisja zaproponowała:

– zwiększenie przedstawicieli stowarzyszeń w komisji konkursowej,
– publikowanie na początku każdego roku harmonogramu konkursów na dany rok,
– przeprowadzanie wnikliwej analizy wysokości kosztów organizacyjnych – koszty obsługi w tym administracyjne,
-monitorowanie ilości uczestników dotowanych projektów.

Lista Publikacji Ogólnogminnych