Komisja Finansowo-Budżetowa i Rozwoju Gosp. (czerwiec 2018)

Podczas posiedzenia Komisji w dniu 18 czerwca analizowano dwa miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego (mpzp): Jelonek- rejon ulic Złotnickiej i Sosnowej oraz Suchy Las – rejon ulic Jagodowej i Rolnej II – część I. W odniesieniu do planu dla Jelonka zdecydowano o jego odłożeniu ze względu na konieczność zachowania kolejności procedowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Suchym Lesie przyjęto kilka uwag, a więc plan trafi do ponownego wyłożenia.

Pozytywnie zaopiniowano uchwałę w sprawie: wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości położonej w Chludowie oraz podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz warunków i trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.