Plan zagospodarowania w Złotnikach – nowe osiedle

Pismem z 23 czerwca br. Wójt gminy zawiadomił o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagosp przestrzennego w Złotnikach. Wniosek o sporządzenie planu złożył inwestor który planuje budowę osiedla mieszkaniowego na obszarze między torami kolejowymi, marketem Leroy Merlin oraz ulicami Obornicką i Łagiewnicką. Szacuje się że na tym terenie powstanie ok. 400 mieszkań.

Więcej informacji udziela Przewodniczący Zarządu Złotniki-Osiedle, Michał Przybylski.