[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Magazyn Sucholeski – THE BEST IN POLAND!

Autor:

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością informujemy o przyznaniu przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego Sucholeskiemu Magazynowi Mieszkańców Gminy nominacji do kolejnej nagrody Konsumenckiego Konkursu Jakości NAJLEPSZE W POLSCE – THE BEST IN POLAND za piękne przedstawienie informacji i wydarzeń w gminie Suchy Las społeczeństwu gminy.

To bardzo dobry rok dla Magazynu Sucholeskiego. Po przyznaniu prestiżowej nagrody „Dziennikarskich Koziołków” to kolejne znaczące wyróżnienie!

Serdecznie gratulujemy!


 

Szczegóły w załączniku …

Wręczenie statuetek i certyfikatu odbędzie się 28 kwietnia 2016 roku (czwartek) o godzinie 17.30 w Sali Lubrańskiego /Mała Aula UAM/ ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.

Wszystkich czytelników Magazynu serdecznie zapraszamy!