Mieszkańcy Biedruska spotkali się w sprawie działki 13/8

W dniu dzisiejszym tj. 21.07.2015r. odbyło się kolejne już zebranie mieszkańców Biedruska. Oprócz spraw bieżących omówiona została kwestia planów dewelopera (firmy Jakś-bud) wobec działki 13/8 (inwestor wystąpił o wydanie warunków zabudowy). Liczni mieszkańcy Osiedla Natura nie kryli swojego rozczarowania – przede wszystkim wobec Wójta. Przypomnijmy, że w momencie zakupu swoich domów na działce 13/8 miały być tereny przeznaczone pod sport i rekreację, a dodatkowo Wójt obiecał mieszkańcom możliwość wykupu drogi betonowej sąsiadującej z ich ogródkami. Oczywiście obietnicy tej nie spełnił. Mieszkańcy podjęli uchwałę zobowiązującą Wójta do wszczęcia procedury uchwalania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla tej działki.

Mamy nadzieję, że Wójt nie zlekceważy kolejnego głosu mieszkańców.

Więcej w tej sprawie tutaj –
– i w nadchodzących artykułach…

Lista Publikacji Biedrusko