[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Festyn w Biedrusku

Autor:

W niedzielę 21 września 2014 roku na terenach wokół parkingu leśnego, stawu Łysy Młyn oraz Ośrodka Edukacji Leśnej „Łysy Młyn” koło Biedruska odbędzie się impreza z okazji jubileuszu 90- lecia Lasów Państwowych oraz rocznicy 25 lat Wolności odzyskanej w historycznych wyborach do Sejmu 4 czerwca 1989 roku. Więcej …

Lista Publikacji Biedrusko