[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

„Dzień sąsiada” w Biedrusku

Autor:

W ostatnią sobotę Stowarzyszenie Zamek we współpracy z Zarządem Osiedla Biedrusko zorganizowało „Dzień sąsiada”. Całość imprezy była pretekstem do oficjalnego otwarcia świeżo zmodernizowanych boisk (do tenisa ziemnego, koszykówki, piłki nożnej, siatkówki) przy ulicy Zjednoczenia w Biedrusku. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali: Magda Przystałowska (Przewodnicząca Zarządu Osiedla Biedrusko) oraz radni: Dariusz Matysiak i Grzegorz Łukszo (obaj z klubu Gmina Razem). Zaskakiwała nieobecność wyższych rangą urzędników z Suchego Lasu (Wójt dostał oficjalne zaproszenie, ale niestety się nie pojawił). Przypomnijmy, że dzięki uporowi oraz konsekwencji radnych z Klubu Gmina razem całość udało się zmodernizować w tym roku (Rada Gminy stosowną uchwałą zarezerwowała większą pulę środków bez, których modernizacja nie byłaby możliwa).

Po części oficjalnej rozpoczęły się gry i konkursy dla mieszkańców m.in. konkurs rzutów za trzy punkty do kosza, mecze piłki siatkowej a dla najmłodszych slalom z przeszkodami. Mieszkańcy bardzo licznie przybyli i aktywnie uczestniczyli w imprezie. Duże słowa uznania należą się całemu Zarządowi Osiedla za zaangażowanie oraz wkład w zorganizowanie imprezy.

Do zobaczenia następnym razem!
Grzegorz Łukszo
Dariusz Matysiak

Poniżej fotorelacja z imprezy:

DSC_1017 (Kopiowanie)  DSC_1006 (Kopiowanie)  DSC_1016 (Kopiowanie)  DSC_1005 (Kopiowanie)  DSC_1010 (Kopiowanie)  DSC_0993 (Kopiowanie) DSC_0999 (Kopiowanie)  DSC_0001 (Kopiowanie) DSC_1007 (Kopiowanie)  DSC_0014 (Kopiowanie) DSC_0020 (Kopiowanie)  DSC_0022 (Kopiowanie) DSC_0028 (Kopiowanie)  DSC_0036 (Kopiowanie)DSC_0055 (Kopiowanie)  DSC_0047 (Kopiowanie)DSC_0053 (Kopiowanie)  DSC_0056 (Kopiowanie)DSC_0054 (Kopiowanie)  DSC_0057 (Kopiowanie)  DSC_0071 (Kopiowanie)

Lista Publikacji Biedrusko