[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

dr inż. Jan Kucharski – nadszedł czas zmian w Biedrusku!

Autor:

Serdecznie dziękujemy naszym Wyborcom, którzy nam zaufali, którzy zaufali idei zmian. Dokonania dotychczasowych Radnych – widzieliśmy i nie mogliśmy liczyć na zmiany, dlatego im dziękujemy.

Mam wrażenie, że gdyby udało się wprowadzić zmiany systemowe, polegające na tym, że radnym można być tylko dwie kadencje, oczyściłoby to morale wyborcze i nie byłoby przegranych. Dotychczasowi radni odchodziliby z honorem i ukróciłoby się tych „u pańskiej klamki wiszących”, możliwe byłyby szybsze zmiany, większy postęp oraz wciągnięcie większej liczby osób w działalność dla dobra społeczeństwa. Pojawiłaby się też szansa dla ludzi aktywnych, a radny czy wójt nie byłby zawodem. Jeśli ktoś uważa, że jest tak dobry i należy mu się wynagrodzenie, to niech otwiera własną firmę i się wykazuje.

Nowi radni podpisujący się pod hasłem „czas na zmiany” uważają, że jeśli zostaną ponownie wybrani, to dwie kadencje wystarczą, aby zrobić wszystko, co mają do zrobienia. Każdy też starałby się o następcę do kontynuacji i realizacji wybranych działań – dałoby to większy ład i porządek.

dr inż. Jan Kucharski

Dotychczasowym Radnym dziękujemy, a nowym życzymy powodzenia w działaniach.

Lista Publikacji Biedrusko