[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Czy zabetonujemy Biedrusko?

Autor:

W najbliższym czasie Biedrusko czeka bardzo dynamiczny przyrost liczby nowych mieszkańców. Planując nowe osiedla, trzeba  zadbać o infrastrukturę towarzyszącą: place zabaw, siłownie zewnętrzne, boiska sportowe, korty tenisowe, zielone skwery itp. To wszystko może zostać zbudowane, jeśli gmina zadba o tereny, na których takie obiekty mogłyby powstać. Złożyłem w tej sprawie interpelację.

Proszę też przeczytać odpowiedź – czy zdaniem Państwa jest ona wyczerpująca?

Lista Publikacji Biedrusko