[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zagrali w Chludowie!

Autor:

W piękną słoneczną niedzielę – 28 maja br. w samo południe rozpoczęły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Chludowie. Bezpośrednio po nich mieszkańcy zostali zaproszeni na Przegląd Orkiestr Dętych, który uświetnił festyn z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki.

Przepiękna pogoda, wysoki poziom artystyczny orkiestr i doskonała organizacja przesadziła o bardzo wysokiej frekwencji. Przybyło kilkuset mieszkańców, a tradycyjna loteria rozpaliła emocje nie tylko wśród najmłodszych Chludowian.

W imprezie uczestniczyli: przewodnicząca Rady Gminy Suchy Las – Małgorzata Salwa-Haibach, wójt Grzegorz Wojtera oraz prezes Stowarzyszenia Gmina Razem i przewodniczący Osiedla Suchy Las – Michał Dziedzic. Byli też radni Michał Przybylski oraz Zbigniew Hącia, a także radna powiatu poznańskiego Ewa Kuleczka-Drausowska.

2017_chludowo_1

2017_chludowo_2

2017_chludowo_3

2017_chludowo_4

2017_chludowo_5

2017_chludowo_8