Przełom dla mieszkańców Chludowa z rejonu ul. Maniewskiej?

Przed dwoma tygodniami w artykule „Obiecanki cacanki dla mieszkańców Chludowa” zapowiedziałem złożenie interpelacji dotyczącej kwestii przeciągającej się procedury związanej z wywołaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu ulicy Maniewskiej w Chludowie. Trzeba przypomnień, że na wywołanie tego planu mieszkańcy cierpliwie czekają już ponad 20 lat.

Plan ten pozwoli podzielić ich działki i nadać im nowe przeznaczenie. Pomimo wielu deklaracji i obietnic, wójt planu nie wywołuje. Nic więc dziwnego, że rozżaleni i poirytowani mieszkańcy zwrócili się do mnie, jako przewodniczącego Komisji zajmującej się planowaniem przestrzennym, z prośbą o interwencję. Oto odpowiedź na interpelację:

2017_odp_interpel_maniewska