[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Wigilia na os. Grzybowym

Autor:

Pomimo wiosennej pogody atmosfera na wigilijnym wieczorze na os. Grzybowym prawdziwie bożonarodzeniowa. Przybyło sporo mieszkańców, którzy po wystąpieniu p. przewodniczącej Zarządu Osiedla – Małgorzaty Salwy-Haibach oraz wójta Grzegorza Wojtery przełamali się opłatkiem i skosztowali wigilijnych potraw.

Nasze stowarzyszenie reprezentowali radni: Grzegorz Łukszo z Biedruska oraz Michał Przybylski ze Złotnik. Organizatorom, w szczególności p. Przewodniczącej serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy wzorowej organizacji. Mieszkańcom os. Grzybowego życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym 2016 spokoju, dostatku i zdrowia! Do zobaczenia w przyszłym roku!

20151219_170946[1]