Jak w góry, to do Poronina!

W naszej zaprzyjaźnionej Gminie Poronin, w dniach 21-24 lipca br. odbywały się Dni Gminy. Uroczystości tradycyjnie rozpoczęły się Mszą Świętą odpustową w góralskiej oprawie w przepięknym kościele pw. św. Marii Magdaleny. Występy artystyczne zespołów regionalnych oraz zaproszonych gości z Białorusi, Ukrainy i Słowacji, konkursy dla dzieci, zawody sportowe, to tylko niektóre imprezy z bogatej ofert przygotowanej przez tamtejszy Ośrodek Kultury. Poronin to jedna z najładniejszych – położona u podnóża Tatr gmin w Polsce. Położenie geograficzne to jednak nie jedyny atut tej Gminy. Wspaniali, otwarci i gościnni mieszkańcy stanowią chyba jej największy kapitał. Przyjazd na urlop do Poronina to z pewnością doskonała inwestycja dla całej rodziny. Zachęcam!

20160724_135322 Naszą gminę reprezentowała delegacja w składzie: Grzegorz Wojtera – wójt, Sylwia Nowak-Kabacińska – dyrektor OPS, Krzysztof Linkowski – dyrektor GOS oraz radni Urszula Ćwiertnia i Michał Przybylski. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem gościnności i znakomitej organizacji całego przedsięwzięcia. Serdeczne podziękowania dla gospodarza Gminy – wójta Bronisława Stocha oraz pracowników Urzędu Gminy Poronin. Do zobaczenia w Suchym Lesie!