[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Boże Narodzenie 2014

Autor:

Szanowni Państwo!

W te najpiękniejsze i najbardziej radosne Święta Bożego Narodzenia, w imieniu Redakcji naszego Portalu, wszystkim czytelnikom życzymy, aby niezwykła atmosfera towarzysząca tym niepowtarzalnym dniom trwała przez cały 2015 rok. Niech wzajemne zrozumienie oraz współpraca stają się źródłem wzajemnej życzliwości, szczęścia i pogody ducha.

bozenarodzenie20