[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Pierwszomajowy odór z wysypiska

Autor:

2 maja br. otrzymaliśmy kilka telefonów od mieszkańców wschodniej strony Suchego Lasu. Wszystkie dotyczyły odoru, jaki czuć było 1 maja w późnych godzinach wieczornych w okolicach ulic Krańcowa, Kręta, Kubackiego.

Oczywiście problem jest szeroko znany i naglący, a jednak nadal nierozwiązany.

Zachęcamy do zgłaszania tego problemu na http://www.gminarazem.pl/kontakt/ – z podaniem daty, imienia zgłaszającego i nazwy ulicy. Im więcej takich maili otrzymamy, tym mocniejszy nacisk społeczny będziemy mogli wywołać, a przez to skuteczniej działać na rzecz poprawy tego stanu.