[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Protest na wysypisku

Autor:

W poniedziałek 19 września 2016 r. odbył się protest mieszkańców przed wjazdem do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Suchym Lesie. Celem akcji było zwrócenie uwagi na problem odorowy, który z każdym miesiącem się nasila. Protest, po pewnych problemach organizacyjnych, rozpoczął się formalnie ok. 7.30 i trwał do godziny 10.00. Polegał na blokowaniu drogi dojazdowej na wysypisko. Wzięło w nim udział kilku członków i sympatyków naszego stowarzyszenia.

W akcji protestacyjnej udział wzięła przewodnicząca Rady Gminy Suchy Las – Małgorzata Salwa-Haibach oraz przewodniczący Zarządu Osiedla Suchy Las – Michał Dziedzic. Był też szef klubu radnych Gmina Razem Michał Przybylski, przewodniczący Komisji Społecznej – Krzysztof Pilas, przewodnicząca Komisji Komunalnej i Ochrony Środowiska – Agnieszka Targońska, a także Przemysław Francuz – członek Zarządu Osiedla Suchy Las Wschód.

Szkoda, że w tej potrzebnej akcji nie uczestniczył nikt z władz Gminy.

20160919_073520[1]

20160919_072557[1]